Publications Office of the EU
Dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie foteli do chemioterapii. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie foteli do chemioterapii.

  • Opublikowano
    29/08/2025
  • Termin
    29/09/2025
  • Otwarcie ofert
    29/09/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33192210 Stoły do badania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
182,500.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
ZP.220.85.25
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie foteli do chemioterapii, zwanego dalej „sprzętem”. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu „Parametry wymagane” (zał. 2 do SWZ, zwany dalej również jako „FPW”), formularz ten winien bezwzględnie być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej również jako „FO”). 3. Zamawiający wymaga aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej: „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. 4. Zamawiający na podstawie art. 30 ust. 2 ustawy PZP udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. 5. Zamawiający w danym postępowaniu nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie składa się z 1 zadania. Postępowanie dotyczy zakupu jednego typu sprzętu. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/09/2025 09:05
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Cena brutto -60%
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: parametry techniczne -35%
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Kryterium:
Rodzaj: cost
Opis: okres gwarancji -5%
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
182,500.00 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.