Publications Office of the EU
Usługi maszynowe 2026 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Usługi maszynowe 2026

  • Opublikowano
    02/09/2025
  • Termin
    03/10/2025
  • Otwarcie ofert
    03/10/2025
  • Odaítélve
    05/01/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Lakeuden Etappi Oy
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90531000 Usługi zarządzania wysypiskami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,026,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
963,533.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
PH325IL
Opis

Praca maszynowa w centrum gospodarki odpadami klienta. Zadania obejmują prace konserwacyjne w centrum gospodarki odpadami, prace konserwacyjne w składowiskach oraz prace transportowe na tym obszarze. Zadanie opisano bardziej szczegółowo w dokumentacji przetargowej.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.hankintailmoitukset.fi/fi/tendering/procedure/19352/call-for-tenders
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.hankintailmoitukset.fi/fi/tendering/procedure/19352/call-for-tenders
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
03/10/2025 11:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.