Publications Office of the EU
Vigilancia y seguridad de la sede de la Dirección Provincial y Almacén Provincial del Servicio Público de Empleo Estatal de Sevilla - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vigilancia y seguridad de la sede de la Dirección Provincial y Almacén Provincial del Servicio Público de Empleo Estatal de Sevilla

  • Opublikowano
    10/06/2026
  • Termin
    18/07/2026
  • Otwarcie ofert
    29/07/2026
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Dirección Provincial del Servicio Público de Empleo Estatal en Sevilla
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES618 Sevilla
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79000000 Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
321,081.62 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
41/SE-2/2026
Opis

Vigilancia y seguridad de la sede de la Dirección Provincial y Almacén Provincial del Servicio Público de Empleo Estatal de Sevilla

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=wE%2BlpxXQfpdSYrkJkLlFdw%3D%3D
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=wE%2BlpxXQfpdSYrkJkLlFdw%3D%3D
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/07/2026 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Bolsa de horas.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 15
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Certificados de calidad.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 6
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Formación en materia de seguridad.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Precio.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 49
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Titularidad Central Receptora de Alarmas.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 10
Szacunkowa wartość
321,081.62 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.