Publications Office of the EU
Francja-Rennes: Urządzenia komputerowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Rennes: Urządzenia komputerowe

  • Opublikowano
    04/10/2022
  • Termin
    09/11/2022
  • Otwarcie ofert
    09/11/2022
  • Odaítélve
    27/12/2022
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
agence Régionale de Santé
Miejsce realizacji
NUTS code: FRH0 Bretagne
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRH Bretagne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30200000 Urządzenia komputerowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
250,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
250,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

fourniture de petits matériels et fournitures informatique, périphériques et accessoires au profit du siège de l'agence Régionale de Santé Bretagne et de ses Délégations Départementales

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2104901&orgAcronyme=h8j
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
09/11/2022 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
250,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
250,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: calestor
Adres pocztowy: 14/38 rue Alexandre
Miejscowość: Gennevilliers
Kod pocztowy: 92230
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.