Publications Office of the EU
EUROPEJSKI OTWARTY PRZETARG ELEKTRONICZNY NA UDZIELENIE NIEZRÓŻNICOWANYCH USŁUG ODPADÓW MIEJSKICH I USŁUG ODZYSKIWANIA ODPADÓW CER 200301. Restauracje w pobliżu FIUMICINO LEONARDO DA VINCI AIRPORT & CIAMPINO G.B. PASTINE AIRPORT - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

EUROPEJSKI OTWARTY PRZETARG ELEKTRONICZNY NA UDZIELENIE NIEZRÓŻNICOWANYCH USŁUG ODPADÓW MIEJSKICH I USŁUG ODZYSKIWANIA ODPADÓW CER 200301. Restauracje w pobliżu FIUMICINO LEONARDO DA VINCI AIRPORT & CIAMPINO G.B. PASTINE AIRPORT

  • Opublikowano
    13/05/2024
  • Termin
    14/06/2024
  • Otwarcie ofert
    14/06/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Aeroporti di roma S.p.A.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITI43 Roma
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90510000 Usuwanie i obróbka odpadów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,445,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

EUROPEJSKI OTWARTY PRZETARG ELEKTRONICZNY NA UDZIELENIE NIEZRÓŻNICOWANYCH USŁUG ODPADÓW MIEJSKICH I USŁUG ODZYSKIWANIA ODPADÓW CER 200301. Restauracje w pobliżu FIUMICINO LEONARDO DA VINCI AIRPORT & CIAMPINO G.B. PASTINE AIRPORT

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.sg.adr.it
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://www.sg.adr.it
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
14/06/2024 15:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Come previsto nel Disciplinare di gara
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
2,445,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.