Publications Office of the EU
Francja-Saint-Etienne: Usługi animacji dla dzieci - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Saint-Etienne: Usługi animacji dla dzieci

  • Odaítélve
    09/11/2018
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Département de la Loire
Miejsce realizacji
NUTS code: FRK25 Loire
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK25 Loire
Gazdasági ágazat (fő CPV)
92331210 Usługi animacji dla dzieci
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,850.00 EUR
Numer referencyjny oferty
18as-Dajcp-1509-Z
Opis

La présente consultation est soumise aux dispositions de l'article 42 de l'ordonnance nº 2015-899 du 23.7.2015 et des articles 27 et 28 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016.
Prestation d'animation en accompagnement du spectacle offert aux agents départementaux (décoration de l'entrée du Zénith, mascottes allant à la rencontre des enfants, installation et animation du stand du père noël et animation dans les gradins permettant de faire patienter les enfants durant l'installation des spectateurs).

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
4,850.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: CAPEA
Adres pocztowy: 23 rue Jean Zay
Miejscowość: Saint-Priest-en-Jarez
Kod pocztowy: 42270
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.