Publications Office of the EU
Zarządzane wykrywanie i reagowanie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zarządzane wykrywanie i reagowanie

  • Opublikowano
    01/07/2024
  • Termin
    18/07/2024
  • Otwarcie ofert
    18/07/2024
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Veiligheidsregio Utrecht
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NL310 Utrecht
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
24.0000912
Opis

Zamawiający pragnie zawrzeć Umowę z Wykonawcą, która wykrywa i powstrzymuje zagrożenia cyfrowe i ataki 24x7 skierowane przeciwko VRU, zarówno z wewnątrz, jak i spoza organizacji, na wczesnym etapie. Umowa wspiera nadrzędny cel, jakim jest podniesienie cyberbezpieczeństwa VRU na wyższy poziom, a tym samym wzmocnienie ciągłości organizacji. Zakres usługi obejmuje: ▪ podstawowe usługi MDR; ▪ usługi onboardingowe; oraz ▪ dodatkowe usługi. 1 260 000 EUR (w oparciu o pułap na 7 lat)

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/341567
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/341567
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/07/2024 12:05
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kennisontwikkeling en dreigingsinformatie
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.