Publications Office of the EU
Niemcy-Berlin: Komputerowe usługi pokrewne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Berlin: Komputerowe usługi pokrewne

  • Odaítélve
    22/01/2019
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
HOWOGE Wohnungsbaugesellschaft mbH
Miejsce realizacji
NUTS code: DE3 Berlin
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE300 Berlin
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72500000 Komputerowe usługi pokrewne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
196,220.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Einführung und Betrieb von digitalen Personalprozessen

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
196,220.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: GISA GmbH
Adres pocztowy: Leipziger Chaussee 191A
Miejscowość: Halle
Kod pocztowy: 06112
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.