Publications Office of the EU
BG-Popovo: Usługi leśnictwa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

BG-Popovo: Usługi leśnictwa

  • Odaítélve
    24/01/2011
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: BG334 Търговище
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
77200000 Usługi leśnictwa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
8,543.40
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Обект № 1102, Позиция №1
Opis

„Извеждане на отгледни сечи – прореждания в смесени широколистни насаждения, разкройване на сортименти съгласно БДС, извоз до временен склад, рампирането на маркираната дървесината от Обект №1102, позиция № 1- отдел: 309 ”з” с прогнозно количество от 491 пл. м.куб. маркирана дървесина от КЛФ-2011 на ДГФ на територията на ДЛС “Черни Лом”, гр. Попово.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kod CPV
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
8,543.40
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.