Publications Office of the EU
Dania-Frederikshavn: Usługi kontroli ścieków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Dania-Frederikshavn: Usługi kontroli ścieków

  • Opublikowano
    08/12/2017
  • Termin
    09/01/2018
  • Otwarcie ofert
    09/01/2018
  • Odaítélve
    02/02/2018
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Frederikshavn Spildevand A/S
Miejsce realizacji
NUTS code: DK050 Nordjylland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DK050 Nordjylland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90491000 Usługi kontroli ścieków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,704,000.00 DKK
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Rammeaftalen omfatter opgaver inden for spuling, TV-inspektion, brøndinspektion og opmåling, som udføres i forbindelse med inspektioner af kloakker i Frederikshavn Kommune.
Følgende opgavetyper er omfattet af rammeaftalen:
— Spuling og TV-inspektion af hovedledninger og stikledninger,
— Brøndrapportering,
— Brøndopmåling.
Der indgås én rammeaftale med én entreprenør.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: NIRAS A/S
Miejscowość: Aalborg
Kod NUTS: DK05
Kraj: DNK
Osoba wyznaczona do kontaktów: Jannie Weje Stepien
Główny adres: www.niras.dk
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
09/01/2018 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,704,000.00 DKK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Leif M. Jensen
Adres pocztowy:
Miejscowość: Vejle
Kod pocztowy:
Kraj: DNK
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.