Publications Office of the EU
Francja-Tours: Odczynniki i środki kontrastowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Tours: Odczynniki i środki kontrastowe

  • Opublikowano
    18/09/2018
  • Termin
    15/10/2018
  • Otwarcie ofert
    17/10/2018
  • Odaítélve
    17/12/2018
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Centre hospitalier régional universitaire de Tours
Miejsce realizacji
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,097,600.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,177,604.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2019-PH-009
Opis

Fourniture de traceurs de la TEP et fourniture de marqueurs grains d'or pour radio chirurgie par Cyberknife.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=394639&orgAcronyme=x7c
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
17/10/2018 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
4,097,600.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
4,177,604.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Cyclopharma
Adres pocztowy: 3 rue Marie Curie
Miejscowość: Saint-Beauzire
Kod pocztowy: 63360
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.