Publications Office of the EU
Francja-Liévin: Konserwacja sieciowego sprzętu do przetwarzania danych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Liévin: Konserwacja sieciowego sprzętu do przetwarzania danych

  • Odaítélve
    18/02/2021
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SEM Territoires Soixante-Deux
Miejsce realizacji
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50312310 Konserwacja sieciowego sprzętu do przetwarzania danych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
165,994.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Services d'hébergement des serveurs et de la messagerie et prestations d’infogérance et de maintenance du parc informatique de Territoires Soixante-Deux sur deux sites (Liévin et Isques).

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.