Publications Office of the EU
Francja-Obernai: Budowa wałów rzecznych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Obernai: Budowa wałów rzecznych

  • Opublikowano
    01/10/2013
  • Termin
    13/11/2013
  • Odaítélve
    19/12/2013
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Syndicat mixte Ehn-Andlau-Scheer
Miejsce realizacji
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45246200 Budowa wałów rzecznych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
200,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
200,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2013-01
Opis

Entretien régulier de cours d'eau (fauche mécanique, dégagement d'embâcles, élagage et abattage du boisement, plantation et génie végétal en berge) en appui de l'équipe technique du syndicat mixte.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kod CPV

45246200 - Budowa wałów rzecznych

77000000 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

77200000 - Usługi leśnictwa

77211000 - Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna

77210000 - Usługi pozyskiwania drewna

Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
200,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
200,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Nature et techniques - 67600 Muttersholtz et le parc departemental d'Erstein - 67151 Erstein cedex
Adres pocztowy:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.