Publications Office of the EU
Immersive multimediale Installation der Biografie Thomas Müntzers auf Schloss Allstedt - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Immersive multimediale Installation der Biografie Thomas Müntzers auf Schloss Allstedt

  • Termin
    19/12/2023
  • Opublikowano
    15/03/2024
  • Odaítélve
    28/08/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Kulturstiftung Sachsen-Anhalt
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
92521100 Usługi wystawowe świadczone przez muzea
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
613,500.00 EUR
Numer referencyjny oferty
38.53479.23.059
Opis

Entwicklung, Planung, Gestaltung, das Realisierungsmanagement, Projektsteuerung und Produktion bis zur schlüsselfertigen Übergabe einer zeitgemäßen multimedialen Inszenierung/Installation samt musealer Begleitausstellung der Biografie des umstrittenen Reformators Thomas Müntzer auf Schloss Allstedt. Dafür stehen insgesamt vier Räume zur Verfügung. In der 105m² großen Hofstube soll zu Müntzer eine multisensuale, immersive und barrierearme Multimedia-Erfahrung im Format einer mehrminütigen audio-visuellen Installation entstehen. Die davor gelegene Burgküche soll dafür als Einstiegsraum dienen. In zwei davon getrennt gelegenen insgesamt 250m² großen Räumen soll die bei der multimedialen Erfahrung in der Hofstube behandelten Inhalte in etwa zehn Stationen „klassisch“ museal kontextualisiert werden. Um die jeweiligen Ausstellungs- und Erlebnisorte sowie die damit verbundene Infrastruktur (Kassenfoyer, Toiletten, Garderobe u. ä) zu verbinden und auszuschildern, ist schließlich die Gestaltung und Umsetzung eines Besucherleitsystems im Schloss notwendig. Die Die Gesamtleistung beinhaltet auch einen 48 monatigen Wartungsvertrag für die eingebrachten technischen Geräte und Komponenten, der sich an den Eröffnungstermin anschließt.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=545822
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=545822
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Preis
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
613,500.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: m box bewegtbild GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Berlin
Kod pocztowy: 10115
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.