Publications Office of the EU
Belgia-Eeklo: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Eeklo: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

  • Opublikowano
    16/10/2020
  • Termin
    12/11/2020
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Vzw Jeugdhulp Don Bosco Vlaanderen
Miejsce realizacji
NUTS code: BE233 Arr. Eeklo
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BE233 Arr. Eeklo
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
JDBVL-Project beveiligend verblijf-F02_0
Opis

Aanstellen van een ontwerper voor het begeleiden en het ontwerpen van een nieuw beveiligend verblijf op het domein van PC Sint-Jan in Eeklo.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=JDBVL-Project+beveiligend+verblijf-F02
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Nabywcy
Vzw Dienstverleningscentrum de Triangel
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.