Publications Office of the EU
Niemcy-Kolonia: Koszulki i koszule - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Kolonia: Koszulki i koszule

  • Opublikowano
    08/04/2022
  • Termin
    01/06/2022
  • Otwarcie ofert
    01/06/2022
  • Odaítélve
    28/11/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Stadt Köln - 37/Amt für Feuerschutz, Rettungsdienst und Bevölkerungsschutz
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
18330000 Koszulki i koszule
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
309,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
294,054.40 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
2022-0039-37-3 (vergebener Auftrag)
Opis

Rahmenvertrag über 2 Jahre mit Verlängerungsoptionen bis auf maximal 4 Jahre zur Lieferung von Poloshirts und T-Shirts.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://vergabe.stadt-koeln.de/VMPSatellite/notice/CXQ0YYRYCQ8
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
01/06/2022 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.