Publications Office of the EU
ZUŻYCIA ANATOMII PATHOLOGICZNEJ - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

ZUŻYCIA ANATOMII PATHOLOGICZNEJ

  • Opublikowano
    21/10/2025
  • Termin
    26/11/2025
  • Otwarcie ofert
    26/11/2025
  • Odaítélve
    19/05/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: RO424 Timiş
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33141600 Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
659,658.40 RON
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
24
Numer referencyjny oferty
4483447_2025_PAAPD1572302
Opis

Zakupione zostaną materiały eksploatacyjne niezbędne w laboratoriach anatomii patologicznej, jak opisano w specyfikacji produktu i w załączniku B do karty charakterystyki. Szacowana minimalna wartość zamówienia wynosi 44310,40 RON bez VAT Szacowana maksymalna wartość zamówienia wynosi 1403732,80 RON bez VAT Szacowana wartość największego kolejnego zamówienia na partię jest określona w załączniku B do arkusza danych. Instytucja zamawiająca odpowie w sposób jasny i kompletny na wszystkie wnioski o wyjaśnienia/dodatkowe informacje dwunastego dnia przed datą złożenia ofert.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.e-licitatie.ro
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.e-licitatie.ro
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
26/11/2025 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.