Publications Office of the EU
Dania-Vejle: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dania-Vejle: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

  • Zapowiedziano
    11/10/2016
  • Przybliżona data publikacji
    01/02/2017
  • Opublikowano
    07/09/2017
  • Termin
    05/10/2017
  • Odaítélve
    14/06/2018
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Region Syddanmark
Miejsce realizacji
NUTS code: DK03 Syddanmark
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DK03 Syddanmark
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
13,353,000.00 DKK
Numer referencyjny oferty
15/47835
Opis

Udbuddet vedrører Ordregivers indkøb af system til disponering af ambulancer, det vil sige:
- Disponeringsløsning til kontrolrum med integrationer til tredjeparter, herunder politiets vagtcentral,
- Klient til beredskaberne. Klienten skal kunne modtage opgave, foretage ruteberegning og afgive statusmeldinger og positioner,
- Leverandøren skal også levere drifts- og vedligeholdelsesydelser.
Disponeringssystemet skal leveres til Region Syddanmarks vagtcentral og skal desuden installeres i CarPC’en på de ambulancer, som Region Syddanmarks vagtcentral har disponerings-ansvaret/retten for.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Region Syddanmark
Krajowy numer ewidencyjny: 29190909
Adres pocztowy: Damhaven 12
Miejscowość: Vejle
Kod NUTS: DK03
Kod pocztowy: 7100
Kraj: DNK
Osoba wyznaczona do kontaktów: Palle Andersen
Główny adres: www.rsyd.dk
Drogą elektroniczną:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=193316&B=REGIONSYDDK
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
13,353,000.00 DKK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SimaTech
Adres pocztowy: Kirkebjerg Alle 84
Miejscowość: Brøndby
Kod pocztowy: 2605
Kraj: DNK
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.