Publications Office of the EU
Konserwacja i obsługa oprogramowania SAP BI i Qlik, dostawa licencji 2 części Część 1: Konserwacja, licencje i usługi powiązane BI SAP część 2: Konserwacja, licencje i usługi pokrewne BI Qlik - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Konserwacja i obsługa oprogramowania SAP BI i Qlik, dostawa licencji 2 części Część 1: Konserwacja, licencje i usługi powiązane BI SAP część 2: Konserwacja, licencje i usługi pokrewne BI Qlik

  • Opublikowano
    06/10/2025
  • Termin
    24/10/2025
  • Otwarcie ofert
    24/10/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Tisséo Voyageurs
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72267000 Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
44,646.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
25-137
Opis

Jest to jednorazowa umowa ramowa z formularzami zamówień o progu zamówienia podzielonym na dwie części zgodnie z art. L2125-1 1°, R. 2162-1 do R. 2162-6, R. 2162-13 i R. 2162-14 kodeksu porządku publicznego. Każdą partię stanowiącą umowę ramową zawiera się na wstępny okres trzech lat od dnia 1 stycznia 2026 r. lub daty jej powiadomienia, w zależności od tego, która z tych dat jest późniejsza. Jest ona odnawiana jednokrotnie na okres 12 miesięcy. Maksymalny próg zamówienia: Okres początkowy: Część 1: 189 000 EUR bez VAT część 2: 129 000 EUR bez VAT 1 przedłużenie o 12 miesięcy: Część 1: 63 000 EUR bez VAT część 2: 43 000 euro HT Każda partia zostanie przyznana oddzielnie. Ilości szacowane na poziomie BPU/DQE odpowiadają szacunkowemu średniemu rocznemu zamówieniu. Są one podane jako wskazówka, aby umożliwić kandydatom zwielokrotnienie oferty i umożliwić Tisséo porównanie otrzymanych ofert. Ilości tych nie można przeciwstawiać Tisséo jako rocznemu zobowiązaniu do składania zamówień. Umowa ramowa będzie realizowana poprzez wydawanie formularzy zamówienia. Usługi są opłacane według cen jednostkowych. Szacowane kwoty mają charakter orientacyjny i obejmują wszystkie okresy odnowienia.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1710333
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1710333
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
24/10/2025 12:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.