Publications Office of the EU
Chorwacja-Zagrzeb: Usługi nadzorowania placu budowy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Chorwacja-Zagrzeb: Usługi nadzorowania placu budowy

  • Opublikowano
    08/01/2019
  • Termin
    05/02/2019
  • Otwarcie ofert
    05/02/2019
  • Odaítélve
    29/04/2019
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Hrvatske ceste d.o.o. Zagreb
Miejsce realizacji
NUTS code: HR025 Osječko-baranjska županija
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: HR Hrvatska
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71521000 Usługi nadzorowania placu budowy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,700,000.00 HRK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
915,064.00 HRK
Numer referencyjny oferty
1.126.-500/18
Opis

Kompletan nadzor nad radovima rekonstrukcije državnih cesta u Našicama i prigradskom naselju Martin: (Martin-Ul. k. Zvonimira; Našice-Ul. k. P. Krešimira IV) i državne ceste oznake DC 53 (Našice-Ul. Vatroslava Lisinskog).

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
05/02/2019 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,700,000.00 HRK
Ostateczna wartość zakontraktowana
915,064.00 HRK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Centar za organizaciju građenja d.o.o.
Adres pocztowy: Gračanska cesta 39
Miejscowość: Zagreb
Kod pocztowy: 10000
Kraj: HRV
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.