Publications Office of the EU
Norwegia-Vadsø: Usługi taxi - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norwegia-Vadsø: Usługi taxi

  • Opublikowano
    18/03/2022
  • Termin
    20/04/2022
  • Otwarcie ofert
    20/04/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
SYKEHUSINNKJØP HF
Miejsce realizacji
NUTS code: NO082 Viken
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NO Norge
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60120000 Usługi taxi
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
12,600,000.00 NOK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2021/1610
Opis

The contracting authority's request concerns tenders for a framework agreement for delivery of patient transport within and out of Øvre Eiker Municipality for Vestre Viken Hospital Trust.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://permalink.mercell.com/175087698.aspx
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
20/04/2022 08:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
12,600,000.00 NOK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.