Publications Office of the EU
Słowacja-Žilina: Symulatory szkoleniowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Słowacja-Žilina: Symulatory szkoleniowe

  • Opublikowano
    27/07/2021
  • Termin
    26/08/2021
  • Anulowano
    03/09/2021
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Žilinský samosprávny kraj
Miejsce realizacji
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34152000 Symulatory szkoleniowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
144,910.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
17_21_4
Opis

Predmetom zákazky je dodávka precvičovacích simulátorov strojov a zariadení pre potreby vyučovacieho procesu.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/433317
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
26/08/2021 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
144,910.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.