Publications Office of the EU
E-Vigo: Motocykle - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

E-Vigo: Motocykle

  • Odaítélve
    30/12/2010
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: ES114 Pontevedra
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34410000 Motocykle
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
51,101.69
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
342,547.00 EUR
Numer referencyjny oferty
34434-212
Opis

Suministro de motocicletas para la policía local.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
51,101.69
Ostateczna wartość zakontraktowana
342,547.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.