Publications Office of the EU
Póliza de seguro de responsabilidad civil general y profesional de Acuamed. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Póliza de seguro de responsabilidad civil general y profesional de Acuamed.

  • Opublikowano
    05/03/2025
  • Termin
    04/04/2025
  • Otwarcie ofert
    09/04/2025
  • Odaítélve
    23/06/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Consejo de Administración de Aguas de las Cuencas Mediterráneas, S.M.E., S.A. (ACUAMED)
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
425,800.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
SV/05/25
Opis

El objeto del contrato es la suscripción de una “Póliza de seguro de responsabilidad civil general y profesional de Acuamed.”, de conformidad con las especificaciones que se recogen en el Pliego de Prescripciones Técnicas objeto de la licitación.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
required
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/04/2025 09:30
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Criterios de calidad/mejoras_Aumento del límite por sinestro y año para RC Explotación, Patronal, Post-Trabajos y Contaminación Accidental .
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Criterios de calidad/mejoras_Aumento del límite por sinestro y año para RC Profesional .
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Criterios de calidad/mejoras_Reducción de la franquicia daños personales y materiales .
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Oferta económica.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 80
Szacunkowa wartość
425,800.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: HDI Global SE Sucursal en España
Adres pocztowy:
Miejscowość: Madrid
Kod pocztowy: 28010
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.