Publications Office of the EU
Niemcy-Drezno: Roboty budowlane w zakresie szkół średnich - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Drezno: Roboty budowlane w zakresie szkół średnich

  • Opublikowano
    06/03/2023
  • Termin
    12/04/2023
  • Otwarcie ofert
    12/04/2023
  • Odaítélve
    23/05/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landeshauptstadt Dresden, GB Bildung, Jugend und Sport, Amt für Schulen
Miejsce realizacji
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45214220 Roboty budowlane w zakresie szkół średnich
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
209,389.25 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
145,442.94 EUR
Numer referencyjny oferty
2023-401-00017
Opis

Fachlos 50: Tiefbau Medien

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
www.evergabe.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
12/04/2023 15:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
209,389.25 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
145,442.94 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: BAUHAUF GmbH
Adres pocztowy: Industriestr. 24
Miejscowość: Coswig
Kod pocztowy: 01640
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.