Publications Office of the EU
S 16 Hugo-Ball-Gymnasium - 10 Gerüstbauarbeiten Bauteil B - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

S 16 Hugo-Ball-Gymnasium - 10 Gerüstbauarbeiten Bauteil B

  • Opublikowano
    01/03/2024
  • Termin
    03/04/2024
  • Otwarcie ofert
    03/04/2024
  • Odaítélve
    11/07/2024
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Pirmasens - Zentrale Vergabestelle
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEB37 Pirmasens, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45262100 Roboty przy wznoszeniu rusztowań
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
202404031000
Opis

Gerüstarbeiten - Bauteil B

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://rlp.vergabekommunal.de/Satellite/notice/CXS0YDEY1SCB73T3
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://rlp.vergabekommunal.de/Satellite/notice/CXS0YDEY1SCB73T3
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
03/04/2024 10:15
Kryterium udzielenia zamówienia
Preis
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Gerüstbau Braunbach & Bernhardt GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ramstein Miesenbach
Kod pocztowy: 66877
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.