Publications Office of the EU
Słowenia-Ljubljana: Roboty w zakresie budowy dróg - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Słowenia-Ljubljana: Roboty w zakresie budowy dróg

  • Opublikowano
    26/02/2013
  • Termin
    09/04/2013
  • Otwarcie ofert
    09/04/2013
  • Odaítélve
    29/11/2013
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Direkcija republike Slovenije za ceste
Miejsce realizacji
NUTS code: SI034 Savinjska
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45233120 Roboty w zakresie budowy dróg
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,783,063.73 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,501,177.35 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Izgradnja kolesarske povezave Rogaška Slatina – Podčetrtek – Bistrica ob Sotli: odseki 1, 2 in 3.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
09/04/2013 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
5,783,063.73 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,501,177.35 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Strabag d.o.o.
Adres pocztowy: Letališka cesta 33
Miejscowość: Ljubljana
Kod pocztowy: 1000
Kraj: SVN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.