Publications Office of the EU
Francja-Nantes: Roboty drogowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Nantes: Roboty drogowe

  • Odaítélve
    03/05/2017
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Nantes Métropole
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45233140 Roboty drogowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
125,975.50 EUR
Numer referencyjny oferty
017ER03
Opis

Le présent marché comprend l'ensemble des prestations liées aux travaux d'aménagements d'un giratoire franchissable au carrefour entre la rue de la Mainguais et l'avenue du Champ de Manœuvre à Carquefou.
Aménagement à réaliser:
Création d'un giratoire franchissable diam. 22 mm.
Reprise des cheminements piétons.
Création de structure de la chaussée sur 80 cm.
Rabotage et reprofilage de chaussée.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kod CPV

45233140 - Roboty drogowe

85000000 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

85300000 - Usługi pracy społecznej i podobnej

85310000 - Usługi pracy społecznej

Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
125,975.50 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Colas Centre Ouest
Adres pocztowy: 26 rue du Général Leclerc, CS 70083
Miejscowość: Rezé Cedex
Kod pocztowy: 44402
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.