Publications Office of the EU
RO-Cluj-Napoca: Zamrażarki stojące - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

RO-Cluj-Napoca: Zamrażarki stojące

  • Opublikowano
    24/08/2011
  • Termin
    06/10/2011
  • Otwarcie ofert
    07/10/2011
  • Odaítélve
    28/03/2012
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: RO113 Cluj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39711123 Zamrażarki stojące
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,302,750.00 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,160,210.66 RON
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
6
Numer referencyjny oferty
44-2011
Opis

1. Echipamente crioconservare 110 l, complet echipat- 4 bucati;
2. Container Crioconservare 46-48 l – 4 bucati;
3. Container Mobil 1,5L-2 l -10 bucati;
4. Congelator -86C - 2 bucati;
1. Microcentrifuga de laborator – 10 bucati;
2. Agitator orbital – 3 bucati;
3. Centrifuga cu raciere- 2 bucati;
1. Hota microbiologica Clasa II 1,2M - 8 buc;
2. Hota microbiologica Clasa II 1,8M – 6 bucati;
1. Centrifuga cu racire – pentru agitare microplaci – 1buc;
2. Termobloc de laborator - 2buc;
3. Termostat de laborator – 1buc;
4. Vortex simplu – 5buc;
5. Multi-vortex – cu platforma pt multiple tuburi – 2buc;
6. Agitator orbital multifunctional – 1buc;
7. Incubator multigaz cu program de dezinfectie/sterilizare propriu - 2buc;
8. Sistem de incubare si agitare modular -1buc;
9. Autoclav vertical cu operare automata -1buc;
1. Fotometru cu multidetectie pt microplaci cu dublu injector si sistem de prelucrare date - 1buc;
2. Spectrofotometru de laborator pentru nanovolume -1buc;
3. Set pipete de laborator Monocanal – (tip Eppendorf Research sau echivalent) – 10 seturi;
4. Pipeta automata multicanal (8 canale), cu volum reglabil - 2 buc;
5. Pipeta secventiala mecanica – tip mechanical stepper – 2 seturi;
6. Controler pentru pipete – pt aspirare lichide in pipete de sticla sau de plastic – 1buc;
7. Counter automat de celule – 1buc;
1. Masina de produs fulgi de gheata – 1buc.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
07/10/2011 18:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.