Publications Office of the EU
Hiszpania-Barcelona: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Barcelona: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

  • Opublikowano
    05/07/2019
  • Termin
    02/08/2019
  • Otwarcie ofert
    02/08/2019
  • Odaítélve
    27/01/2020
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Cementiris de Barcelona, S. A.
Miejsce realizacji
NUTS code: ES511 Barcelona
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES511 Barcelona
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,080,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
277,200.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2019CB138CA
Opis

Servicios de asistencia técnica a Cementiris de Barcelona, S. A., en tareas de gestión y coordinación (en fases de proyecto, de licitación y de obra, así como en los estudios, planes, catálogos) de las actuaciones que se llevarán a cabo en construcciones y espacios de nueve cementerios de Barcelona.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Cementiris de Barcelona, S. A.
Krajowy numer ewidencyjny: A64302367
Adres pocztowy: Mare de Déu de Port, 56, edificio A
Miejscowość: Barcelona
Kod NUTS: ES511
Kod pocztowy: 08038
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Área Régimen Jurídico y Contratación
Główny adres: https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/cap.pscp?reqCode=viewDetail&keyword=cement&idCap=16292310&ambit
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
02/08/2019 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,080,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
277,200.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Ingenieros Emetres, S. L. P.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Barcelona
Kod pocztowy: 08037
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.