Publications Office of the EU
Francja-Lyon: Aparatura do analizy dymu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Lyon: Aparatura do analizy dymu

  • Opublikowano
    09/10/2020
  • Termin
    06/11/2020
  • Otwarcie ofert
    09/11/2020
  • Odaítélve
    12/01/2021
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Métropole de Lyon
Miejsce realizacji
NUTS code: FRK26 Rhône
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK26 Rhône
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38432300 Aparatura do analizy dymu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,700,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,083,600.00 EUR
Numer referencyjny oferty
20DP016
Opis

L'Unité de traitement et de valorisation énergétique (UTVE) de Lyon Sud est équipée de trois lignes d'incinération identiques. Elle dispose d'un système complet d'analyse des fumées rejetées à l'atmosphère conformément aux dispositions de la réglementation en vigueur et de son arrêté préfectoral d'autorisation d'exploiter. Ce système, en grande partie installé en 2005, est vieillissant et doit être remplacé.
De plus, avec la publication au Journal officiel de l'Union européenne le 3.12.2019 des conclusions sur les «Meilleures Techniques Disponibles» (MTD) pour l'incinération des déchets, l'UTVE va devoir s'équiper en complément d'analyseurs en continu de mercure, dans un délai de quatre ans à compter de cette parution.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Métropole de Lyon
Adres pocztowy: 20 rue du Lac, CS 33569
Miejscowość: Lyon Cedex 03
Kod NUTS: FRK26
Kod pocztowy: 69505
Kraj: FRA
Główny adres: http://marchespublics.grandlyon.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/11/2020 09:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,700,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,083,600.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SICK
Adres pocztowy:
Miejscowość: Émerainville
Kod pocztowy: 77184
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.