Publications Office of the EU
Hiszpania-Valladolid: Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Valladolid: Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

  • Zapowiedziano
    03/03/2020
  • Opublikowano
    04/05/2020
  • Termin
    18/05/2020
  • Otwarcie ofert
    22/05/2020
  • Odaítélve
    30/06/2020
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Junta de Castilla y León, Consejería de la Presidencia
Miejsce realizacji
NUTS code: ES41 Castilla y León
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES418 Valladolid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66512100 Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,999,600.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,516,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
A2020/001569
Opis

El objeto del contrato es la realización de un seguro colectivo de accidentes en favor de los empleados públicos que prestan servicio activo en la Administración General de la Comunidad de Castilla y León y en sus organismos autónomos, en las condiciones establecidas en el Pliego de Prescripciones Técnicas y en el Pliego de Cláusulas Administrativas Particulares.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/05/2020 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
3,999,600.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,516,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Surne Mutua de Seguros y Reaseguros
Adres pocztowy: C/ Cardenal Gardoqui, 1
Miejscowość: Bilbao
Kod pocztowy: 48008
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.