Publications Office of the EU
Szwecja-Ronneby: Specjalne maszyny używane w rolnictwie lub leśnictwie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Ronneby: Specjalne maszyny używane w rolnictwie lub leśnictwie

  • Opublikowano
    14/05/2021
  • Termin
    14/06/2021
  • Otwarcie ofert
    15/06/2021
  • Odaítélve
    16/06/2021
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ronneby Miljö och Teknik AB
Miejsce realizacji
NUTS code: SE221 Blekinge län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE221 Blekinge län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
16600000 Specjalne maszyny używane w rolnictwie lub leśnictwie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,990,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
21/14
Opis

Upphandlingen avser en plockmaskin - skotare för sortering av material på renhållningen.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afgxtzuaum&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/06/2021 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,990,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SUNDAHLS MASKINAFFÄR AKTIEBOLAG
Adres pocztowy: RÅDJURSVÄGEN 11
Miejscowość: Växjö
Kod pocztowy: 352 45
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.