Publications Office of the EU
CZ-Brno: Produkty farmaceutyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Brno: Produkty farmaceutyczne

  • Opublikowano
    15/03/2012
  • Termin
    23/04/2012
  • Otwarcie ofert
    23/04/2012
  • Odaítélve
    03/07/2012
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Masarykův onkologický ústav
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33600000 Produkty farmaceutyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
39,346,717.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
8
Numer referencyjny oferty
Ř - 937/12/14/Vor/Ml
Opis

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na dodávky humánních léčivých přípravků specifikovaných v zadávací dokumentaci.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
23/04/2012 13:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.