Publications Office of the EU
Hiszpania-Madryt: Usługi doradcze w zakresie inżynierii lądowej i wodnej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Madryt: Usługi doradcze w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

  • Opublikowano
    31/12/2021
  • Termin
    21/02/2022
  • Otwarcie ofert
    23/03/2022
  • Odaítélve
    29/08/2022
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Dirección General de Carreteras
Miejsce realizacji
NUTS code: ES España
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71311000 Usługi doradcze w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
936,910.80 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
548,353.06 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
230219028162
Opis

30.991/21-2; AC-572/21 Realización de inspecciones principales de seguridad viaria en varios tramos de la Red de Carreteras del Estado (3 Lotes)

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Dirección General de Carreteras
Krajowy numer ewidencyjny: S2817015G
Adres pocztowy: Paseo de la Castellana 67 - Despacho B750
Miejscowość: Madrid
Kod NUTS: ES300
Kod pocztowy: 28071
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Dirección General de Carreteras
Główny adres: http://www.fomento.es
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/03/2022 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.