Publications Office of the EU
Niemcy-Roth: Mundury strażackie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Roth: Mundury strażackie

  • Opublikowano
    19/10/2020
  • Termin
    12/11/2020
  • Otwarcie ofert
    12/11/2020
  • Odaítélve
    01/12/2020
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Roth
Miejsce realizacji
NUTS code: DE25B Roth
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE25B Roth
Gazdasági ágazat (fő CPV)
35811100 Mundury strażackie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
225,330.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Schutzkleidung Feuerwehr
Opis

Lieferung von Feuerwehr-Schutzkleidung für die Feuerwehr Roth.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Stadt Roth
Adres pocztowy: Kirchplatz 4
Miejscowość: Roth
Kod NUTS: DE25B
Kod pocztowy: 91154
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Herr Robert Feyerlein
Główny adres: www.stadt-roth.de
Drogą elektroniczną:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=283366&B=TENDERLITE.DELETED
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
12/11/2020 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
225,330.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Denzel Fireequipment GmbH & CO. KG
Adres pocztowy: Am Flugplatz 9
Miejscowość: Burgrieden-Bühl
Kod pocztowy: 88483
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.