Publications Office of the EU
Polska-Kraków: Komputer biurkowy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Kraków: Komputer biurkowy

  • Opublikowano
    06/02/2018
  • Termin
    15/03/2018
  • Otwarcie ofert
    15/03/2018
  • Odaítélve
    11/05/2018
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Miejsce realizacji
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30213300 Komputer biurkowy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
200,000.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
151,584,462.00 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
KA-2/007/2018
Opis

Zadanie częściowe nr 1: Komputer stacjonarny - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa 100 szt. komputerów biurowych do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.
Zadanie częściowe nr 2: Monitor 24" - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. monitorów 24" do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Adres pocztowy: ul. Warszawska 24, budynek W-9 (10-24), pokój nr 110
Miejscowość: Kraków
Kod NUTS: PL213
Kod pocztowy: 31-155
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Maria Błażej
Główny adres: www.pk.edu.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/03/2018 11:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.