Publications Office of the EU
Dostawa mikroskopu stereoskopowego z fluorescencją i kamerą cyfrową - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Dostawa mikroskopu stereoskopowego z fluorescencją i kamerą cyfrową

  • Odaítélve
    09/07/2024
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza – Państwowy Instytut Badawczy
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL622 Olsztyński
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38424000 Urządzenia pomiarowe i sterujące
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
228,306.70 PLN
Numer referencyjny oferty
DPiZP.252.17.2024
Opis

Dostawa mikroskopu stereoskopowego z fluorescencją i kamerą cyfrową

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kod CPV

38424000 - Urządzenia pomiarowe i sterujące

38510000 - Mikroskopy

38500000 - Aparatura kontrolna i badawcza

Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Cena brutto zamówienia
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Okres gwarancji
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 40
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
228,306.70 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Evident Europe GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Hamburg
Kod pocztowy: 20355
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.