Publications Office of the EU
Zapewnienie publikacji prasowych poświęconych działalności Urzędu Marszałkowskiego w tytułach prasowych w Małopolsce - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zapewnienie publikacji prasowych poświęconych działalności Urzędu Marszałkowskiego w tytułach prasowych w Małopolsce

  • Opublikowano
    11/01/2024
  • Termin
    12/02/2024
  • Otwarcie ofert
    12/02/2024
  • Odaítélve
    22/05/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Województwo Małopolskie
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79970000 Usługi publikacji
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
507,777.73 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
577,500.00 PLN
Numer referencyjny oferty
Zapewnienie publikacji prasowych poświęconych działalności Urzędu Marszałkowskiego w tytułach prasowych w Małopolsce KZ-II.272.7.2023
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa publikacji prasowych poświęconych działalności Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w tytułach prasowych w Małopolsce (w tym: zarezerwowanie terminu i miejsca na poszczególne publikacje) oraz opracowania, tj. składu publikacji na podstawie dostarczonych przez Zamawiającego tekstów i/lub materiałów graficznych, oraz nadzorowania ich prawidłowego rozpowszechnienia w okresie trwania umowy. Publikacje zostały podzielone na 2 moduły. Każdy określa: nakład, częstotliwość, zasięg geograficzny, grupę docelową, tematykę oraz inne wymagania, a także parametry publikacji: a) Moduł 1 – regionalny. Publikacje w prasie codziennej (materiałów, w tym również nekrologów) o zasięgu regionalnym województwa małopolskiego, tj. w tytule prasowym ukazującym się każdego dnia od poniedziałku do soboty w każdym powiecie województwa małopolskiego. Zamawiający przewiduje w tym module 78 zleceń ( w tym 45 o wielkości ½ strony oraz 33 o wielkości ¼ strony). b) Moduł 2 – lokalny. Publikacje w prasie dystrybuowanej odpłatnie lub nieodpłatnie (w tym również nekrologów) o zasięgu lokalnym, tj. w tytule prasowym o zasięgu lokalnym ukazującym się na terenie co najmniej jednego z 22 powiatów województwa małopolskiego (w tym miasta na prawach powiatu). Zamawiający przewiduje w tym module 140 zleceń ( w tym 60 o wielkości ½ strony oraz 80 o wielkości ¼ strony).

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://ezamowienia.gov.pl
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://ezamowienia.gov.pl
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
12/02/2024 10:15
Kryterium udzielenia zamówienia
Liczba tytułów prasowych, z których Zamawiający będzie wybierać konkretny tytuł/tytuły w celu publikacji ogłoszenia w poszczególnych modułach
Szacunkowa wartość
507,777.73 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
577,500.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Biuro Reklamy Gazet Lokalnych Sp. z o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Żnin
Kod pocztowy: 88-400
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.