Publications Office of the EU
Węgry-Budapeszt: Szczepionki - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Węgry-Budapeszt: Szczepionki

  • Opublikowano
    04/04/2015
  • Termin
    12/05/2015
  • Otwarcie ofert
    12/05/2015
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Miejsce realizacji
NUTS code: HU110 Budapest
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33651600 Szczepionki
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
7
Numer referencyjny oferty
KKF-3046/2015
Opis

Adásvételi szerződés a kötelező védőoltási rendbe tartozó oltóanyagok beszerzésére, 2015. évre.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Adres pocztowy: Albert Flórián út 2–6. „A” épület fsz. 6.
Miejscowość: Budapest
Kod pocztowy: 1097
Kraj: HUN
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
12/05/2015 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.