Publications Office of the EU
,,Dostawa różnych produktów leczniczych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych stosowanych w prowadzeniu żywienia pozajelitowego i dojelitowego wraz z dzierżawą mieszalnika strzykawkowego dla Copernicus PL Sp. z o.o." - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

,,Dostawa różnych produktów leczniczych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych stosowanych w prowadzeniu żywienia pozajelitowego i dojelitowego wraz z dzierżawą mieszalnika strzykawkowego dla Copernicus PL Sp. z o.o."

  • Opublikowano
    07/08/2026
  • Mai nap
    05/09/2026
  • Termin
    15/09/2026
  • Otwarcie ofert
    15/09/2026
Status
Opublikowano
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33690000 Różne produkty lecznicze
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
36
Numer referencyjny oferty
D10.251.65.P.2026
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych produktów leczniczych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych stosowanych w prowadzeniu żywienia pozajelitowego i dojelitowego wraz z dzierżawą mieszalnika strzykawkowego na potrzeby Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsku. 2. Przedmiot zamówienia składa się z 36 części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i szacunkowe ilości, zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w Załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 4. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają projekty umów, mianowicie: a. Załącznik nr 3A do SWZ Projekt umowy (sprzedaż, realizacja 50%) w zakresie części nr 1-3, 5-35, b. Załącznik nr 3B do SWZ Projekt umowy (sprzedaż z dzierżawą oprogramowania, real. 50%) w zakresie części nr 4, c. Załącznik nr 3C do SWZ Projekt umowy (sprzedaż z dzierżawą urządzenia) w zakresie części nr 36. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą Prawo Farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 r. (Dz. U. 2022 r. poz. 2301 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. W Formularzu asortymentowo-cenowym należy zaznaczyć czy dany produkt leczniczy/wyrób medyczny jest refundowany zgodnie z ustawą z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (tj. Dz.U.2020 poz. 357 z późn. zm.), obowiązujące na dzień składania ofert – jeżeli dotyczy. 9. W przypadku asortymentu określonego przy pomocy nazw handlowych Zamawiający dopuszcza składanie ofert na asortyment równoważny pod każdym względem, tj. składu, gramatury, zakresu, spektrum i czasu działania, postaci, funkcji itp. pod warunkiem, że zagwarantują one realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z założeniami określonymi w niniejszej SWZ. W przypadku asortymentu równoważnego Wykonawca jest zobowiązany określić jego nazwę handlową, numer katalogowy i nazwę producenta. Wykazanie równoważności zaoferowanego rozwiązania lub rozwiązań równoważnych spoczywa na Wykonawcy. 10. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 11. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 12. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 13. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 14. Warunkiem udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest wniesienie wadium w odpowiedniej wysokości. Szczegóły, w tym kwoty wadium dla ofert całkowitych i ofert częściowych opisano w § XVI SWZ. 15. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 16. Zamawiający, przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni terminie, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych opisanych w § X ust. 1 SWZ. 17. Zamawiający informuje, że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 18. Termin wykonania zamówienia: • dla części nr 1-11, 13-25, 28-36: Okres realizacji zamówienia wynosi 24 miesiące od dnia podpisania umowy. Maksymalny dopuszczalny termin pojedynczej dostawy wynosi 3 dni robocze od dnia otrzymania zamówienia; • dla części nr 12: Okres realizacji zamówienia wynosi 24 miesiące od dnia podpisania umowy. • dla części nr 26, 27: Okres realizacji zamówienia wynosi 24 miesiące od dnia podpisania umowy. Maksymalny dopuszczalny termin pojedynczej dostawy wynosi do 3 tygodni od dnia otrzymania zamówienia. Dostawy następować będą sukcesywnie, w liczbie i asortymencie, zgodnie z zamówieniami częściowymi Zamawiającego. Termin realizacji dostawy stanowi jedno z kryteriów oceny ofert w zakresie części nr 1-11, 13-36.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://platformazakupowa.pl/copernicus/aukcje
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://platformazakupowa.pl/copernicus/aukcje
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/09/2026 10:15
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.