Publications Office of the EU
Włochy-Triest: Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Triest: Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

  • Opublikowano
    08/04/2022
  • Termin
    20/05/2022
  • Otwarcie ofert
    26/05/2022
  • Odaítélve
    30/09/2022
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
S.p.A. AUTOVIE VENETE
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITH44 Trieste
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90600000 Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,004,035.91 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,762,322.31 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
9
Numer referencyjny oferty
02/22 - S
Opis

Procedura Aperta per l’affidamento del servizio di viabilità invernale, suddiviso in nove Lotti, che prevede il trattamento antigelivo e l’attività di sgombero neve sull’intera rete autostradale e relative pertinenze, inclusi svincoli e bretelle in concessione alla Società.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: S.p.A. AUTOVIE VENETE
Adres pocztowy: VIA V. LOCCHI, 19
Miejscowość: TRIESTE
Kod NUTS: ITH44
Kod pocztowy: 34143
Kraj: ITA
Osoba wyznaczona do kontaktów: DIREZIONE LEGALE E APPALTI - Unità Organizzativa Gare e Contratti
Główny adres: www.autovie.it
Drogą elektroniczną:
https://portaleappalti.autovie.it/PortaleAutovie/it/ppgare_bandi_lista.wp
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
26/05/2022 09:30
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.