Publications Office of the EU
PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI UFFICI DELLA PROVINCIA DI CAMPOBASSO - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI UFFICI DELLA PROVINCIA DI CAMPOBASSO

  • Opublikowano
    04/09/2024
  • Termin
    04/10/2024
  • Otwarcie ofert
    07/10/2024
  • Odaítélve
    07/03/2025
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Provincia di Campobasso
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITF22 Campobasso
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90919200 Usługi sprzątania biur
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
128,512.85 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
102,569.48 EUR
Numer referencyjny oferty
id569
Opis

PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI UFFICI DELLA PROVINCIA DI CAMPOBASSO

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://provincia-campobasso.acquistitelematici.it/
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://provincia-campobasso.acquistitelematici.it/
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
07/10/2024 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Criteri stabiliti dalla stazione appaltante
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Prezzo più basso
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
128,512.85 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
102,569.48 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SANTA BRIGIDA SCPA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Napoli
Kod pocztowy: 80133
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.