Publications Office of the EU
Portugalia-Sintra: Pomoce dydaktyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Sintra: Pomoce dydaktyczne

  • Opublikowano
    07/05/2019
  • Termin
    01/06/2019
  • Odaítélve
    05/08/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Câmara Municipal de Sintra
Miejsce realizacji
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39160000 Meble szkolne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
280,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
280,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
CT-2019/19000781
Opis

Aquisição de mobiliário escolar para estabelecimentos de ensino da responsabilidade do município de Sintra.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Município de Sintra
Krajowy numer ewidencyjny: 500051062
Adres pocztowy: Largo Vergílio Horta
Miejscowość: Sintra
Kod NUTS: PT170
Kod pocztowy: 2710-501
Kraj: PRT
Główny adres: www.vortalgov.pt
Drogą elektroniczną:
www.vortalgov.pt
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.