Publications Office of the EU
Sukcesywne dostawy warzyw i owoców dla szkół i placówek oświatowych prowadzących zbiorowe żywienie dzieci w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Sukcesywne dostawy warzyw i owoców dla szkół i placówek oświatowych prowadzących zbiorowe żywienie dzieci w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

  • Opublikowano
    29/10/2025
  • Termin
    28/11/2025
  • Otwarcie ofert
    28/11/2025
  • Odaítélve
    14/01/2026
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
03221000 Warzywa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,890,179.30 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,897,422.80 PLN
Numer referencyjny oferty
DBFO-XII-DAZ.4660.14.2025
Opis

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy warzyw i owoców dla szkół i placówek oświatowych prowadzących zbiorowe żywienie dzieci w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, odpowiadających jakościowo szczegółowym normom handlowym (branżowym) i ogólnej normie handlowej określonych w obowiązujących przepisach prawa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby realizacja przedmiotu zamówienia następowała: 1) z miejsca składowania/magazynowania produktów składających się na przedmiot zamówienia, posiadającego aktualną decyzję wydaną przez właściwy organ Państwowej Inspekcji Sanitarnej dotyczącą zatwierdzenia zakładu/magazynu podlegającego urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej w zakresie: a) jeżeli Wykonawca jest producentem, produkcji, składowania, konfekcjonowania i obrotu artykułami rolno-spożywczymi, albo b) jeżeli Wykonawca nie jest producentem, składowania, konfekcjonowania i obrotu artykułami rolno-spożywczymi; 2) przy użyciu co najmniej 3 (słownie: trzech) środków transportu spełniających wymogi sanitarne, zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie żywności i żywienia, udokumentowanych aktualnymi decyzjami lub zaświadczeniami lub opiniami wydanymi przez właściwy organ Państwowej Inspekcji Sanitarnej dotyczących spełnienia przez środki transportu wymagań koniecznych do zapewnienia higieny w obrocie artykułami żywnościowymi w zakresie przystosowania do przewozu żywności; Zamawiający wymaga aby przedmiotowe dokumenty zawierały informację o numerze rejestracyjnym środków transportu, których dotyczą. 4. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na dostarczony przedmiot zamówienia. Poprzez „gwarancję jakości” uznaje się, że termin przydatności do spożycia produktów dostarczonych do placówek Zamawiającego będzie wynosić co najmniej: 1) Dla warzyw i owoców – 5 dni od daty każdej dostawy 2) Dla owoców sezonowych – 2 dni od daty każdej dostawy. 5. Warzywa i owoce powinny być: a) zdrowe (bez śladów gnicia i pleśni), wolne od szkodników i uszkodzeń przez nich wyrządzonych, nie zwiędnięte, czyste, nie uszkodzone; b) barwa typowa dla odmiany; c) niedopuszczalny obcy smak, posmak czy zapach; d) jednolite w opakowaniu pod względem pochodzenia, jakości, wielkości i możliwie w tym samym stopniu dojrzałości i rozwoju; e) produkty powinny być przewożone w opakowaniach do tego przeznaczonych wykonane z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, nie uszkodzone, nie zamoczone, bez śladów pleśni i obcych zapachów. Wymagania jakościowe dla warzyw i owoców zostały określone w ustawie o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych z dnia 21 grudnia 2000 r. (Dz.U.2023 r., poz. 1980). Wymagania jakościowe dla ziemniaków jadalnych zostały określone w Rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 19 października 2003 r. (Dz.U.2020 r., poz. 371). 6. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dostarczający zamówione produkty pomagał przy jego rozładunku w miejscu wskazanym przez Zamawiającego oraz był obecny podczas sprawdzania zgodności produktów z zamówieniem. 7. Osoby wykonujące dostawę muszą legitymować się aktualnym orzeczeniem lekarskim dla celów sanitarno-epidemiologicznych, które okazują na żądanie Zamawiającego. 8. Dostawy będą realizowane w dni robocze. 9. Dostawy do każdego z Odbiorców będą realizowane maksymalnie 3 razy w tygodniu. 10. Zamawiający wymaga by zamówienie było realizowane na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią Załącznik nr 12 do SWZ.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://dbfo-ursynow.ezamawiajacy.pl/pn/dbfo-ursynow/demand/243194/notice/public/details
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://dbfo-ursynow.ezamawiajacy.pl/pn/dbfo-ursynow/demand/243194/notice/public/details
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
28/11/2025 09:15
Place of performance
Kod CPV

03221000 - Warzywa

03222000 - Owoce i orzechy

03212100 - Ziemniaki

15800000 - Różne produkty spożywcze

15000000 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

15300000 - Owoce, warzywa i podobne produkty

03100000 - Produkty rolnictwa i ogrodnictwa

Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: W kryterium cena brutto ocenianym ofertom zastanie przyznane maksymalnie 60 pkt.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: W kryterium termin dostawy (T) ocenianym ofertom zostanie przyznane maksymalnie 30 punktów w następujący sposób: 1) 30 punktów za zaoferowanie trzech dostaw w tygodniu w godzinach od 6:30 do 8:30; 2) 10 punktów za zaoferowanie trzech dostaw w tygodniu w godzinach od 6:30 do 10:30; 3) 0 punktów za zaoferowanie trzech dostaw w tygodniu w godzinach od 6:30 do 15:00; - przy czym niedopuszczalne jest zaoferowanie mniejszej liczby dostaw niż trzy; w tygodniu lub w innych godzinach niż od 6:30 do 15:00 pod rygorem uznania oferty za niezgodną z opisem przedmiotu zamówienia i jej odrzuceniem.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 30
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: W kryterium termin wymiany (W) ocenianym ofertom zostanie przyznane maksymalnie 10 punktów w następujący sposób: 1) 10 punktów za zaoferowanie wymiany dostarczonych przez Wykonawcę wadliwych produktów w terminie 3 godzin od zgłoszenia konieczności wymiany; 2) 0 punktów za zaoferowanie wymiany dostarczonych przez Wykonawcę wadliwych produktów w terminie jednego dnia roboczego od zgłoszenia konieczności wymiany, w godzinach wskazanych przez Wykonawcę w kryterium termin dostawy (T); - przy czym niedopuszczalne jest zaoferowanie wymiany dostarczonych przez Wykonawcę wadliwych produktów w terminie dłuższym niż jeden dzień roboczy pod rygorem uznania oferty za niezgodną z opisem przedmiotu zamówienia i jej odrzuceniem.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 10
Szacunkowa wartość
2,890,179.30 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,897,422.80 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE MARCIN SELIGA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Promna
Kod pocztowy: 26-803
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.