Publications Office of the EU
F-Nantes: Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Nantes: Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

  • Opublikowano
    25/10/2012
  • Termin
    04/12/2012
  • Otwarcie ofert
    05/12/2012
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Conseil général de Loire-Atlantique
Miejsce realizacji
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45223800 Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
C282JC
Opis

Marche a bons de commande pour l'acquisition et l'installation de batiments demontables dans les colleges publics et autres sites departementaux.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Envoi postal:
Adres pocztowy: Conseil général de Loire Atlantique Direction du Patrimoine Immobilier Service Travaux dans les Collèges 3, quai Ceineray - bP 94109 44041 Nantes cedex 1 Dépôt: Conseil général de Loire Atlantique Direction du Patrimoine Immobilier Service Travaux dans les Collèges Bureau 349 - 3èm étage 8 rue Sully
Miejscowość: Nantes
Kod pocztowy: 44000
Kraj: FRA
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
05/12/2012 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.