Publications Office of the EU
Francja-Freyming-Merlebach: Elektryczność - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Freyming-Merlebach: Elektryczność

  • Opublikowano
    05/10/2020
  • Termin
    30/10/2020
  • Otwarcie ofert
    02/11/2020
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ville de Freyming-Merlebach
Miejsce realizacji
NUTS code: FRF33 Moselle
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRF33 Moselle
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09310000 Elektryczność
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Fo_elec<36kva_21
Opis

Concerne une quantité prévisionnelle d'électricité pour un besoin de 2 600 000 kWh, répartis sur l'ensemble des sites de la Ville.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://www.freyming-merlebach.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
02/11/2020 13:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.