Publications Office of the EU
Niemcy-Hamburg: Różne usługi branżowe i podobne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Hamburg: Różne usługi branżowe i podobne

  • Opublikowano
    03/08/2022
  • Termin
    30/08/2022
  • Otwarcie ofert
    30/08/2022
  • Odaítélve
    08/09/2022
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Helmut-Schmidt-Universität/ Universität der Bundeswehr Hamburg
Miejsce realizacji
NUTS code: DE600 Hamburg
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE600 Hamburg
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79900000 Różne usługi branżowe i podobne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
0.01 EUR
Numer referencyjny oferty
NI592
Opis

Die Helmut-Schmidt-Universität/Universität der Bundeswehr Hamburg (HSU/UniBw H) beforscht unter Einbeziehung weiterer Projektpartner die Annahme und Auswirkungen der Verfügbarkeit von OpenLabs in der Hamburger Metropolregion. Es handelt sich dabei um öffentlich zugängliche Produktionswerkstätten mit digitaler und quelloffener Fertigungsinfrastruktur, wie z.B. 3D-Drucker, CNC-Fräsen. Die HSU/UniBw H beabsichtigt zu diesem Zweck einen Auftragnehmer mit der Bereitstellung eines entsprechend geeigneten Fahrzeugs sowie den Betrieb des OpenLab mobile nach näherer Maßgabe der Leistungsbeschreibung vom 01.01.2023 bis 31.12.2024 zu beauftragen.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Helmut-Schmidt-Universität/ Universität der Bundeswehr Hamburg
Adres pocztowy: Holstenhofweg 85
Miejscowość: Hamburg
Kod NUTS: DE600
Kod pocztowy: 22043
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Dez. II 3.3 Technischer Einkauf
Główny adres: http://www.evergabe-online.de/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/08/2022 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
0.01 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Wachstumsinitiative Süderelbe AG
Adres pocztowy: Veritaskai 4
Miejscowość: Hamburg
Kod pocztowy: 21079
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.