Publications Office of the EU
Słowacja-Banská Bystrica: Talony na posiłki - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Słowacja-Banská Bystrica: Talony na posiłki

  • Opublikowano
    04/07/2017
  • Odaítélve
    11/09/2017
  • Termin
    15/10/2017
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Krajská prokuratúra
Miejsce realizacji
NUTS code: SK Slovensko
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SK Slovensko
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30199770 Talony na posiłki
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
378,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
443,620.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2 Spr 81/17/6600
Opis

Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom stravných poukážok, stravné lístky, stravné poukážky, dodanie stravných lístkov, zabezpečenie stravovania.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Krajská prokuratúra
Krajowy numer ewidencyjny: 00166456
Adres pocztowy: Partizánska cesta 1
Miejscowość: Banská Bystrica
Kod NUTS: SK
Kod pocztowy: 975 62
Kraj: SVK
Osoba wyznaczona do kontaktów: Ing. Kristína Mlynárčiková
Główny adres: http://www.genpro.gov.sk
Drogą elektroniczną:
http://www.genpro.gov.sk
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
378,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
443,620.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Vaša Slovensko, s.r.o.
Adres pocztowy: Račianske mýto 1/B
Miejscowość: Bratislava
Kod pocztowy: 831 02
Kraj: SVK
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.