Publications Office of the EU
Polska-Strzelce Opolskie: Elektryczność - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Strzelce Opolskie: Elektryczność

  • Opublikowano
    04/07/2015
  • Termin
    12/08/2015
  • Odaítélve
    02/09/2015
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gmina Strzelce Opolskie
Miejsce realizacji
NUTS code: PL52 Opolskie
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09310000 Elektryczność
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
12,258,463.30 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
ZP.271.1.2.2015
Opis

Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż w 2016 roku energii elektrycznej, w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy z dnia 10.4.1997 r. Prawo Energetyczne, Odbiorcom Końcowym Grupy Zakupowej Związku Gmin Śląska Opolskiego.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
12,258,463.30 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Ecoergia Sp. z o. o.
Adres pocztowy: ul. Zabłocie 23
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 30-701
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.